29 اسفند 1399 - 15:56
اطلاعیه نوروز1400

باسمه تعالی

 

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ

یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ

یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ

حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

 

به نام او كه بی اراده اش  هیچ بهاری را نخواهیم بود و سپاس او را كه اگر مهر و محبتش نبود، هیچ زمستانی بهاری را نمی دید.

در آستانه نوروز 1400 و بهار پرطراوت،که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد، ضمن تبریک سال نو و گرامیداشت یاد و خاطره درگذشتگان، سالی سرشار از موفقیت، شادکامی و سلامتی را برای همه مردم عزیز ایران زمین، آرزومندیم.

به اطلاع شهروندان گرامی می رساند آرامستان باغ رضوان در ایام تعطیلات نوروز جهت خاکسپاری اموات و زیارت اهل قبور آماده خدمت رسانی به خانواده ها و زائرین گرامی می باشد. خواهشمند است حتی الامکان از مراجعه به آرامستان باغ رضوان در روزهای اول سال نو خودداری و زیارت اهل قبور را به زمان مناسب دیگری در طول ایام تعطیلات نوروز موکول نمایید .

لازم به ذکر است آئین خاکسپاری اموات در روز اول فروردین 1400 و  مجالس ترحیم در روز 30  اسفند 1399 و 1 فروردین1400  برگزار نخواهد شد.

در صورت ضرورت با کمترین نفرات و رعایت دستور العمل های بهداشتی به آرامستانها مراجعه و جهت پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا از هرگونه تجمع و ازدحام جداً پرهیز نموده و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی، بعد از زیارت اهل قبور و یا خاکسپاری اموات در اسرع وقت آرامستان را ترک نمائید. رعایت اصول بهداشتی و استفاده از ماسک الزامی است و هرگونه پذیرایی وتوزیع خیرات و نذورات غیر بسته بندی ممنوع می باشد.

 

روابط عمومی سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان

 کد محتوا 30908