ستایش شهردار اصفهان از اقدام مدیرعامل سازمان آرامستان‌ها

شهردار اصفهان گفت: اقدام مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان را در ورود به سالن تطهیر و تغسیل و تکفین «شهید احسان نصیری» با دستان خودش، ستایش می‌کنم.

دکتر علی قاسم‌زاده با بیان اینکه غسل شهیدان، ارزش معنوی والایی داشته و امری پسندیده است، افزود: این اقدام هم از آن جهت که دست یک مدیر به پیکر پاک شهید مظلومی متبرک شده، درخور توجه است و هم از آن رو که موجب شده است، بالاترین مقام این سازمان در میدانی‌ترین و عملیاتی‌ترین بخش باغ رضوان ورود یافته و به عنوان یک تجربه‌ی فردی به تغسیل و تکفین بپردازد، حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: چنین نگاه و اقدامی به مدیر، دید واقعی می‌دهد تا حس و حال و شرایط شغلی تمام کارکنانش را به صورت عینی درک کند.

شهردار اصفهان با تاکید بر اینکه تصمیم و اقدام مدیرعامل سازمان آرامستان‌ها مورد تایید و ستایش من است، خاطرنشان کرد: هر مدیری در حوزه کاری خودش باید دید عینی و واقعی نسبت به شرایط کاری پرسنلش پیدا کند و این یعنی به عنوان نمونه، مدیرعامل سازمان پسماند، حتی برای چند ساعتی هم که شده، در خط کارخانه قرار بگیرد و از نزدیک، فعالیت دشوار کارگران و شرایط محیطی پرسنلش را درک کند.

استوار یکم شهید احسان نصیری، یکی از ماموران پلیس آگاهی شهرستان اصفهان بود که در پی درگیری اراذل و اوباش در یکی از محله‌های شهرستان لنجان به شدت مجروح و به درجه والای شهادت نائل گردید.

تغسیل و تکفین این شهید بزرگوار، در آرامستان باغ رضوان شهر اصفهان انجام شده و سپس، برای خاکسپاری به زادگاهش در روستای چم طاق شهر باغبهادران اعزام شد.کد محتوا 41567